جدول مشخصات ففول پلاس

کمبود آهن یک مشکل تغذیه ای بسیار رایج برای گیاهخواران و غیر گیاهخواران است .

به همین دلیل ، بسیاری از پزشکان مصرف مکمل آهن را برای گیاهخواران – به ویژه ورزشکاران و زنان ( به طور طبیعی در معرض خطر بیشتری برای کمبود آهن هستند ) توصیه می کنند .

هنگامی که در رژیم غذایی خود از گوشت قرمز استفاده نمی کنید، از یکی از غنی ترین غذاهایی که آهن وجود دارد اجتناب می کنید، بنابراین مصرف یک ویتامین آهن معمولی یک راه عالی برای جبران سطح آهن و جلوگیری از کمبود آهن است .

برای ورزشکاران، آهن همچنین یک ماده معدنی ضروری است که به حمل اکسیژن از ریه ها به بقیه بدن کمک می کند. ما باید اکسیژن کافی را انتقال دهیم تا ماهیچه هایمان بتوانند کار کنند . آهن برای ورزشکاران بسیار مهم است زیرا باید در طول تمرین و مسابقه روی عضلات خود کار سختی انجام دهند .

بدن از طریق غذایی که می خوریم آهن دریافت می کند. کمبود مواد غذایی غنی از آهن در رژیم غذایی می تواند منجر به کم خونی فقر آهن شود . علائم کم خونی فقر آهن شامل خستگی ، رنگ پریدگی پوست ، کاهش ظرفیت ورزش و بیماری های مکرر است . آهن جزء عملکردی انتقال اکسیژن و تولید انرژی در انسان است و بنابراین یک ریز مغذی بسیار مهم برای عملکرد ورزشی و ورزشی است . ورزشکاران ، به ویژه ورزشکاران زن که در ورزش های استقامتی شرکت می کنند ، به دلیل افزایش از دست دادن آهن از طریق قاعدگی و مکانیسم های ناشی از ورزش مرتبط با فعالیت های استقامتی، در معرض افزایش خطر ابتلا به وضعیت آهن هستند .

 

مشخصات محصول ففول پلاس

Supplement Facts

VITAMIN C

از عملکرد طبیعی سیستم ایمنی حمایت می کند و جذب آهن را افزایش و تسهیل می کند

VITAMIN B6 & VITAMIN B12

کمک به کاهش خستگی و خستگی 

FOLATE

فولات (ویتامین B-9) در تشکیل گلبول های قرمز خون و رشد و عملکرد سلول های سالم مهم است. این ماده مغذی در اوایل بارداری برای کاهش خطر نقص مادرزادی مغز و ستون فقرات ضروری است .

FOLIC ACID

ویتامین B که در بدن به فولات تبدیل می شود تا از نظر بیولوژیکی فعال شود . بدن انسان به فولات نیاز دارد که به خون سازی طبیعی، تقسیم سلولی و در نتیجه رشد بافت کمک می کند .

IRON

آهن در ساخت گلبول های قرمز خون که اکسیژن را در سراسر بدن حمل می کنند، مهم است . کمبود آهن می تواند منجر به کم خونی ناشی از فقر آهن شود .

Quatrefolic® به نگرانی های تمام مصرف کنندگان و پزشکان در رابطه با اثرات مضر بالقوه تجویز اسید فولیک پاسخ می دهد .

از آنجایی که Quatrefolic فرم فولات کاهش  یافته متابولیک را که در بدن انسان استفاده و ذخیره می شود ، (6S)-5-متیل تتراهیدروفولات را فراهم می کند ، به تجمع بالقوه UMFA در خون کمک نمی کند ، که عملکرد بیولوژیکی ندارد و اثرات آن غیرقابل تغییر است . هنوز شناخته شده است ، همچنین به دلیل احتمال کنترل نشده اسید فولیک توسط رژیم غذایی 

زنان باردار :  بعد از هفته 13 بارداری روزانه یک کپسول مصرف شود. (کپسول Fefol Spansule برای جلوگیری از کمبود آهن و اسید فولیک در دوران بارداری، بعد از سیزده هفته اول استفاده می شود) .

*  اگر باردار یا شیرده هستید، یا شرایط پزشکی دیگری دارید، یا داروهای تجویزی مصرف می کنید، قبل از مصرف این محصول با پزشک خود مشورت کنید.

فرم دوز :

کپسول ( پلت )

* از راه خوراکی مصرف شود. کامل قورت دهید . نجوید .

* ممکن است کپسول باز شود و گلوله ها با غذای نرم و خنک مخلوط شوند ، اما نباید جویده شوند .

اندازه بسته :

30 کپسول ( 3 BLISTER )

8.7/10