مشخصات ففول ویت من

مولتی ویتامین آقایان

ففول مَن مکمل تغذیه ای است که تمام ویتامین های مورد نیاز روزانه آقایان را تامین می کند. برخی از مهمترین اجزاء بکار رفته در این فرآورده به منظور تقویت و ارتقاء کارایی سیستم ایمنی عبارتند از :

Bioflavonoids : بیوفلاونوئیدها عملکرد ویتامین C و گردش خون را بهبود بخشیده و به عنوان آنتی اکسیدان و همچنین بهبود درمان آلرژیها و آرتریت کاربرد دارد .

L-Arginine : برای ساخت پروتئین ضروری است و معمولاً برای گردش خون استفاده می شود. ال- آرژنین در بدن به یک ماده شیمیایی به نام اکسید نیتریک تبدیل می شود. اکسید نیتریک باعث باز شدن رگ های خونی و بهبود جریان آن شده و همچنین ترشح هورمون رشد، انسولین و سایر مواد را در بدن تحریک می کند .

Siberian Ginseng Extract : جینسینگ سیبری از کل سیستم عصبی مرکزی پشتیبانی می کند، که ممکن است به بازیابی عملکرد عصبی مناسب پس از استرس طولانی مدت کمک کند.جینسینگ سیبری به عنوان یک تقویت کننده سیستم ایمنی استفاده می شود .

Co-enzyme Q10 : به بهبود سلامت قلب، تنظیم قند خون، پیشگیری و درمان سرطان کمک می کند و دردهای ناشی از میگرن را کاهش می دهد. همچنین می تواند آسیب اکسیداتیو را که منجر به خستگی عضلانی، آسیب پوست و بیماری های مغزی و ریوی می شود، کاهش دهد .