ففول ویت ومن

برای بزرگ تر شدن مشخصات ففول وایتامینز کلیک کنید
مشخصات ففول وایتامینز

ففول وایتامینز مولتی ویتامین با آهن مکملی است که حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی از جمله آهن است.

آهن یک ماده معدنی است که به طور معمول در غذاهایی مانند گوشت قرمز یافت میشود . در بدن شما ، آهن بخشی از هموگلوبین است – پروتئینی که اکسیژن را از ریه ها در سراسر بدن حمل می کند و به ماهیچه ها کمک می کند تا اکسیژن را ذخیره و استفاده کنند . مولتی ویتامین با آهن برای تامین ویتامین ها و آهنی که شما به تنهایی از طریق رژیم غذایی دریافت نمی کنید مصرف می شود . برای درمان کمبود ویتامین یا آهن ناشی از شرایط مختلف، از جمله تغذیه نامناسب ، بارداری ، از دست دادن خون، اختلالات گوارشی و سایر مشکلات سلامتی استفاده می شود .

 

این فرآورده (ففول وایتامینز) به عنوان مکمل رژیم غذایی هم در صورت تجویز پزشک در نسخه و هم بدون نسخه و با دریافت مشاوره از داروساز (OTC) در تمام داروخانه های سراسر کشور موجود می باشد  .

یکی دیگر از محصولات دانش بنیان تولید شده در کارخانه داروسازی افق تولید دارو پارس محصولی است به نام ففول وایتامینز که نه تنها تمام نیازهای روزانه شما را برآورده می کند بلکه باعث شادابی و نشاط شما در طول روز و احساس خستگی کمتر می شود. ففول وایتامینز علاوه بر اینکه برای بانوان بسیار مناسب است و تمام نیاز ها مورد نیاز یک بانوی ایرانی را برطرف می کند برای آقایان با توجه به مشغله های روزانه و عدم توجه به تغذیه سالم نیز بسیار توصیه میشود .

مصرف روزانه یک کپسول می تواند شما را از خستگی های ناشی از کار روزانه حفظ کند و باعث سرزندگی و شادابی شما در طول روز می شود. باهم به بررسی این محصول می پردازیم تا بیشتر با ترکیبات آن آشنا شویم و اهمیت همچین مکملی را در زندگی شهری بیشتر درک کنیم .

Vitamin A

ویتامین A یک ویتامین محلول در چربی است. ویتامین A برای بینایی طبیعی، سیستم ایمنی بدن و تولید مثل مهم است .

ویتامین A همچنین به قلب ، ریه ها ، کلیه ها و سایر اندام ها کمک می کند تا به درستی کار کنند .

Vitamin D3

ویتامین D3 ، همچنین به عنوان کوله کلسیفرول شناخته می شود، مکملی است که به بدن شما کمک می کند کلسیم را جذب کند . معمولاً برای درمان افرادی که کمبود ویتامین D یا اختلالات مرتبط با آن مانند راشیتیسم یا استئومالاسی دارند استفاده می شود .

Vitamin E

به محافظت از سلول ها در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند .

B1, B2, Biotin

کمک به حفظ متابولیسم طبیعی انرژی زا و عملکرد طبیعی سیستم عصبی 

B6, B12, B3, pantothenic acid

به کاهش خستگی و خستگی کمک می کند .

Vitamin K

نقش کلیدی در کمک به لخته شدن خون ، جلوگیری از خونریزی بیش از حد دارد .

Folic Acid

ویتامین B که در بدن به فولات تبدیل می شود تا از نظر بیولوژیکی فعال شود .
بدن انسان به فولات نیاز دارد که به خون سازی طبیعی، تقسیم سلولی و در نتیجه رشد بافت کمک می کند .

Folate

فولات (ویتامین B-9) در تشکیل گلبول های قرمز خون و رشد و عملکرد سلول های سالم مهم است .

این ماده مغذی در اوایل بارداری برای کاهش خطر نقص مادرزادی مغز و ستون فقرات ضروری است .

Vitamin C

 از عملکرد طبیعی سیستم ایمنی پشتیبانی می کند.

Calcium

کلسیم به ساخت استخوان ها و دندان های قوی کمک می کند و نقش مهمی در کمک به عملکرد صحیح سیستم گردش خون، عضلانی و عصبی دارد.

IRON

آهن در ساخت گلبول های قرمز خون که اکسیژن را در سراسر بدن حمل می کنند، مهم است. کمبود آهن می تواند منجر به کم خونی ناشی از فقر آهن شود.

Magnesium

منیزیم به عملکرد طبیعی عضلات کمک می کند. منیزیم به عملکرد طبیعی ماهیچه ها و عملکرد طبیعی سیستم عصبی کمک می کند. منیزیم تعامل ماهیچه ها و اعصاب را تنظیم می کند و بنابراین عملکرد صاف کل سیستم عضلانی را تضمین می کند. به عنوان بخشی از بیش از 600 آنزیم، نقش کلیدی در متابولیسم انرژی ایفا می کند. منبع کافی منیزیم نیز به کاهش خستگی و خستگی کمک می کند و وضعیت روانی طبیعی را حفظ می کند .

Zinc (ZINC OXIDE)

روی در بسیاری از عملکردهای سلامت انسان از جمله آنزیمی نقش دارد . تمایز سلولی؛ متابولیسم پروتئین، لیپید و کربوهیدرات؛ رونویسی ژن؛ و مصونیت کمبود روی با
نارسایی رشد و افزایش حساسیت به عفونت و التهاب پوست، اسهال، آلوپسی و اختلالات رفتاری همراه است .

Selenium (selenium selenite)

سلنیوم برای عملکرد سیستم آنزیم گلوتاتیون پراکسیداز ضروری است که از ساختارهای سلولی در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت می کند .

Copper

از مس برای تشکیل گلبول های قرمز، استخوان، بافت همبند و برخی آنزیم های مهم استفاده می کند. مس همچنین در پردازش کلسترول، عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن و رشد
و نمو نوزادان در رحم نقش دارد .

Manganese

منگنز برای عملکرد طبیعی مغز، سیستم عصبی و بسیاری از سیستم های آنزیمی بدن شما مورد نیاز است .

Chromium

کروم ترکیبی را در بدن تشکیل می دهد که به نظر می رسد اثرات انسولین را افزایش می دهد و سطح گلوکز را کاهش می دهد .

Iodine

ید به ساخت هورمون‌های تیروئید کمک می‌کند ، که به حفظ سلول‌ها و سرعت متابولیسم ( سرعت انجام واکنش‌های شیمیایی در بدن ) کمک می‌کند .

Lecithin

لسیتین به عنوان یک امولسیفایر عمل می کند، به این معنی که چربی ها و روغن ها را معلق می کند و از مخلوط شدن آنها با مواد دیگر جلوگیری می کند. مکمل‌های لسیتین را می‌توان برای کمک به درمان کلسترول بالا، به عنوان کمکی برای شیردهی، و درمان کولیت اولسراتیو ، از جمله موارد دیگر ، خریداری کرد .

Inositol

اینوزیتول ممکن است مواد شیمیایی خاصی را در بدن متعادل کند تا به شرایط روانی مانند اختلال هراس، افسردگی و اختلال وسواس فکری کمک کند . همچنین ممکن است به
عملکرد خوب انسولین کمک کند .

Ginseng extract

این یک آداپتوژن در نظر گرفته می شود، که مواد طبیعی هستند که اعتقاد بر این است که مقاومت بدن را در برابر عوامل استرس زا تحریک می کنند . جینسینگ حاوی بسیاری از
مواد شیمیایی فعال است . مهمترین آنها جینسنوزیدها یا پاناکسوزیدها نامیده می شوند .

Para amino benzoic acid

PABA همچنین برای درمان ناباروری در زنان، آرتریت ، “خون خسته” (کم خونی) ، تب روماتیسمی ، یبوست ، لوپوس اریتماتوز سیستمیک (SLE) و سردرد استفاده می شود . همچنین برای تیره کردن موهای خاکستری، جلوگیری از ریزش مو، جوانتر نشان دادن پوست و جلوگیری از آفتاب سوختگی استفاده می شود .

 

 

هشدار : اگر تحت مراقبت هستید یا از پزشک خود دارو دریافت می کنید، قبل از مصرف “ففول ویتامین” با پزشک خود مشورت کنید . این محصول دور از دسترس کودکان قرار دهید.

8.7/10